III Puchar Lata zakończony!

pon., 02 wrz. 2019
III Puchar Lata zakończony!

Golf Resort Lipiny jak zwykle świetnie przygotowany, piękna pogoda i wysoki pozim gry - to był dobry dzień na turniej :)
W klasyfikacji Strokeplay brutto zwyciężył bezkonkurencyjny tego dnia Maciej Korbasiewicz (78uderzeń), drugi na podium Arkadiusz Mojżesz (83) i trzeci Leszek Gorywoda (86).
W Strokeplay netto pierwsze miejsce przypadło Mateuszowi Jakubiakowi (87), drugie miejcse dla Krystiana Aldera (86) i trzecie dla Rafała Zielonki (103).
Główną nagrodą do zdybycia był profesjonalny fitting kijów golfowych u najlepszych specjalistów BogiGolf
Rozegraliśmy także dwie konkurencje - Nearest to the pin (nalbliżej dołka) na piątym dołku największą precyzją wykazał się Mateusz Jakubiak, a Longest drive (najdłuższe uderzenie) zdobył najlepszy tego dnia Maciej Korbasiewicz. Panowie odebrali po butelce dobrego wina sponsorowanego przez Inter Cars S.A. Grupa Rybnik

Nasi początkujący, którzy trenują dopiero trzeci miesiąc przeszli swoje pierwsze pełnowymiarowe zawody. Można potwierdzić, że zachorowali na chorobę zwaną GOLF w 100%
Zwyciężył po raz trzeci z rzędu Tomasz Trociński za co dostał darmową lekcję u PRO PGA Polska Kamil Bartkowiak. Dwa uderzenia więcej miał Andre Gell, trzecie miejsce przypadło Lesławowi Świech. Gratulujemy także naszemu juniorowi Konradowi Nielabie, bo jego piersze 18 dołkowe pole w życiu, a to nie lada wyczyn.

Dziękujemy za grę i zapraszamy na rybnicki driving - kolejne turnieje wkrótce!

Wyniki:
1. Maciej Korbasiewicz - 78ud.
2. Arkadiusz Mojżesz 83
3. Leszek Gorywoda 86
Krystian Alder 86
5. Mateusz Jakubiak 87
6. Piotr Hampel 90
7. Rafał Zielonka 103
8. Paweł Mojżesz 107
9. Tomasz Trociński 121
10. Andre Gell 123
11. Lesław Świech 129
12. Nielaba Konrad 144 (junior)

Subskrybuje zawartość