Puchar Prezesa Rybnickiego Klubu Golfowego 2018 - PODSUMOWANIE

Puchar Prezesa Rybnickiego Klubu Golfowego 2018 - PODSUMOWANIE

Mamy zaszczyt ogłosić, że tegoroczny Puchar Prezesa trafił w ręce Wiesława Sokołowskiego, który osiągnął wynik Stableford 40pkt., Gratulujemy!  Na drugim miejscu podium uplasował się Krzysztof Pysz (stb 37), a tuż zanim na 3 miejscu Henryk Bartkowiak(stb32).
Dodatkowo rozegraliśmy dwie konkurencje. Longest drive (najdłuższe uderzenie) na 18 dołku z dużą przewagą wygrał Wiesław Sokołowski, a Nearest the pin (najcelniejsze uderzenie) na dołku 5 trafił do Mateusza Jakubiaka. Gratulacje!

To był bardzo udany turniej pod wszystkimi względami - sportowym, pogodowym, organizacyjnym. Gra na pięknie przygotowanym polu, piekielnie szybkich greenach, 20 st.celsjusza, to była wielka przyjemność dla wszystkich.
Oprócz grających Klubowiczów gościliśmy graczy z Rybnika - Krystian Alder, Henryk Bartkowiak, Leszek Gorywoda i Piotr Huda, którym dziękujemy za rywalizację i mile spędzony czas na polu. Zapraszamy na kolejne turnieje w przyszłości!

Jeśli chcesz spróbować gry w golfa, odbić kilka piłeczek, pojechać z nami na pole, pomożemy Ci rozpocząć przygodę z golfem - dzwoń - Mateusz Jakubiak 501 667 567.

Subskrybuje zawartość